So srdcom pre deti...

O nás

Cestovná kancelária Enjoyland sa stala členom SACKA, aj týmto krokom sme bližšie k plneniu našich cieľov a vízie pre Vás, klientov! 

 

Cestovná kancelária Enjoyland, začala písať svoju históriu v roku 2018 ako najnovšia detská cestovná kancelária v krajine. Za pomerne krátke obdobie sme sa stali najrýchlejšie rastúcou cestovnou kanceláriou. Počas dvoch sezón sa nám podarilo pripraviť viac ako desiatku skvelých turnusov pre deti v škole prírode. Našou ambíciou je stať sa do niekoľkých rokov lídrom na trhu a prinášať tak inovácie, ktoré budú základom pre detskú rekreáciu. Prinášame niekoľko prevratných noviniek, ktoré prekvapia a splnia najtajnejšie sny všetkým deťom a ich rodičom. Vstúpte snami do sveta detskej zábavy, bezstarostnosti a skvelých zážitkov.


Za CK Enjoyland a svoj tím, verím, že sa stanete spokojnými klientmi našej cestovnej kancelárie.


Mgr. Peter Kara, konateľ CK Enjoyland

 

2008

Vznik občianskeho združenia RVAK (predchodca cestovnej kancelárie)

2008

1.letný tábor Handlandia na Krahuliach

2009

2.letný tábor Handlandia na Krahuliach

2010

3.letný tábor Handlandia na Krahuliach

2011

4.letný tábor Handlandia na Bartoške

2012

5.letný tábor Handlandia na Bartoške

2013

AnimaKonferencia - pre animátorov

2014

Začiatok spolupráce s CK Slniečko

2015

Začiatok spolupráce s RSS Slovakia

2016

AnimaKonferencia - pre animátorov

2017

Premenovanie na občianske združenie Enjoyland

2018

Nultá sezóna škôl v prírode

2018

Vznik cestovnej kancelárie Enjoyland

2018

1.konferencia Enjoyland

2019

Prvá revolučná sezóna škôl v prírode v novej forme

Naša misia

Predstavíme Vám v niekoľkých bodoch plán našej misie - Enjoyland misie! Sme pripravený zdolávať všetky prekážky, rásť a pripravovať pre Vás tie najlepšie pobyt pre Vás. Pretože s nami sa cestovať naozaj vyplatí.

1. Do detailov prepracované služby - v jednoduchosti je krása, preto neskrývame žiadne príplatky ani poznámky pod čiaru. Dlho sme pripravovali koncept balíčkového predaja a veríme v jeho úspech!

2. Najlepšia animáciauž pri objednávke viete aký animačný program alebo služby dostanete, neskrývame pred Vami absolútne nič. Náš animačný program je do detailov zostavený profesionálmi vo svojej oblasti, a tak garantujeme tie najlepšie zážitky - už žiadne prestoje, čakanie či nuda Vášho dieťaťa!

3. Enjoyland Academy! - pracujú pre nás len profesionáli, absolventi s polročnou až ročnou prípravou v našej Academy. Preto si za svojimi ľuďmi plne stojíme a Vám ponúkame zodpovednosť v podobe našich profesionálov. 

4. Enjoyland Go! - pripravujeme pre Vás klientsky a vernostný program, ktorý zaručí v nasledujúcich rokoch výrazne benefity a zľavy. Byť naozaj verný sa oplatí! 

5. Prvotriedne zariadenia  - dlhodobou a úzkou spoluprácou s rekreačnými strediskami vieme zabezpečiť prvotriedne strediská a služby tak aby ste boli maximálne spokojní.

6. Exkluzívna starostlivosť - ste náš klient a to je pre nás ten najväčší prínos - poskytnúť Vám starostlivosť ako v bavlnke je našou prioritou číslo jeden. 

Naše hodnoty

Dovoľte nám predstaviť Vám naše hodnoty, ktoré sú pre nás nesmierne dôležité, a to najmä vo vzťahu k našim klientom, partnerom a zamestnancom. Od samého vzniku firmy si stojíme pevne za hodnotami a aj vďaka ním dosahujeme skvelé výsledky

1. Chceme byť NAJLEPŠÍ  - Byť súčasťou najlepších znamená byť profesionálom. Vďaka tomu ponúkame najkvalitnejšie služby pre Vás a Vaše deti.

2. Plníme DOHODY - Naša vízia pre roky 2020 - 2023 či etický kódex nám pomáhajú rásť a byť lepšími pri plnení úloh, ktoré sme si zadefinovali.

3. Veríme vo vzájomný REŠPEKT - K našim klientom a spolupracovníkom, pristupujeme s rešpektom a so vzájomnou úctou. Korektnosť či fair play sú u nás samozrejmosťou. 

4. Každým dňom sa ZLEPŠUJEME - Našim jednoznačným cieľom je prinášať Vám najvyššiu kvalitu služieb. Neúnavne pracujeme na našich schopnostiach a vedomostiach.

5. Nemáme strach pred VÝZVAMIZdolávanie výziev nás posúvajú vpred, pretože stagnovanie na mieste nás vôbec nebaví. Sme ambiciózni a nikdy sa nevzdávame. 

6. Tvoríme najlepšie VZŤAHY - Vytvárame výborné vzťahy s našimi klientmi, kolegami a partnermi. Budujeme k sebe slušnosť, lojálnosť a spoluprácu. Sme jeden tím, sme Enjoyland!

Prečo s nami

Enjoyland patrí k najprogresívnejším cestovným kanceláriám na našom trhu. Zhrnieme Vám v 5 bodoch, prečo by ste si mali vybrať práve nás. 

1. INOVUJEME - naše služby patria k tomu najnovšiemu, čo ponúka cestovný ruch. Jednoduchosť našej ponuky Vám uľahčí výber a ušetrí čas na tie dôležutejšie veci v živote. 

2. ZJEDNODUŠUJEME - naše produkty a služby patria k tým najjednoduchším na trhu. Žiadne veľké množstvo príplatkov či doplatkov. U nás jedna cena = jeden balík. Nie sme, predsa stará cestovná kancelária. 

3. DIGITALIZUJEME - chceme, aby ste všetko vybavili z pohodlia Vášho domova, a preto chceme byť prvou a naozaj jedinou online cestovnou kanceláriou. Všetky naše služby sú pripravené na digitalizáciu tak, aby ste mohli čas venovať Vašim blízkym.

4. PROFESIONALITA - všetci naši zamestnanci, animátori či zdravotníci sú profesionáli. Plne si uvedomujúc našu zodpovednosť za klientov a s ohľadom na ich potreby - sa vzdelávame v EnjoylandAcademy!

5. SME STAROSTLIVÍ - orientáciou na nášho klienta, chceme dosiahnuť Vašu maximálnu spokojnosť.

Náš tím

Peter

Director
Ahojte všetci! Moje meno je Peter, ale väčšina mojich kamarátov ma volá prezývkou – Cedo. Ževraj som som srdcom i dušou našej cestovnej kancelárie – toľko si ale nefandím. S trochou nadsázky som dal dokopy tento skvelý tím ľudí, ktorý pre Vás pripravuje našu novú sezónu. Vitaje v enjoylande!

Denisa

Back office
Dena sa stala súčasťou nášhou tímu len nedávano. Je to naša admin manžérka, ktorá má pod palcom najmä komunikáciu s klientmi a správu Vašich objednávok. Ak Vám pípne mail, určite to bola ona, ktorá Vám vždy s predstihom pošle všetky potrebné informácie k zájazdu. Jej kráľovstvom je office, v ktorom vládne tvrdou ale zodpovednou rukou

Matej

Coach animator
Ahojte volám sa Matej ale všetci ma volajú Yogi. Ako malý chlapec, som nerád chodil na tábory. Ale či sa mi to páčilo alebo nie naši za mňa rozhodli inak a tak ma vyslali na týždeň do neznáma. Spoznal som tam môjho hlavného vedúceho teraz už kamaráta a môjho letného ,, TATKA,, Peťa alias Ceda :).

Samo

Sales manager
Ahojte volám sa Samo ale všetci mojí kolegovia a deti ma volajú Ňiňo. Mám 22 rokov. Práci animátora sa venujem už 7 rokov. V našej cestovnej kancelárii zastupujem post obchodného manažéra, no veľmi rád sa s vami stretnem aj na turnuse školy v prírode alebo letného tábora ako animátor.

Barbora

Trip manager
Ahojte volám sa Barbora no každý z mojich známych ma volá Flo. Animujem už 5 rokov najmä v školách v prírode a v letných táboroch. V cestovnej kancelárii ENJOYLAND zabezpečujem administratívny chod kancelárie, no môžete sa na mňa obrátiť aj s informáciami k výletom prípadne iným informáciam :).

 

Chces zažiť snami dobrodrúžstvo?