So srdcom pre deti...

Ponuka balíčkov

Milí pedagógovia! Rozhodli sme sa revolučné zjednodušiť našu ponuku, aby ste sa Vy mohli sústrediť na dôležitejšie, Vašich žiakov. Po našej druhej sezóne v roku 2019, prichádzame s úplne novou a na slovenskom trhu jedinečnou ponukou škôl v prírode a školských výletov. 

Pripravili sme si pre Vás výhodné balíčky s možnosťou kombinácie našich služieb. Či už sa rozhodnete pre záklaný balíček Basic , klasický stredný balíček Maxi alebo nejrozsiahlejší balíček Extra, určite neoľutujete! Dostanete služby o akých sa Vám ani nesnívalo a Vaši žiaci zažijú úplne inú dimenziu školy v prírode. Zároveň prichádzame ako prví s výberom animačného programu už pri objednávke, aby ste mali istotu, že Vaši žiaci dostanú naozaj to, čo ich bude baviť a čo im vyhovuje. Stačí si už len vybrať ten správny termín a všetko ostatné nechajte na nás. 

Medzi naše navjväčšie lákadlá patria okrem skvelých bonusov pre učiteľov aj možnosť získať víkendový pobyt pre 2 osoby v dvoch termínoch ak si zakúpite náš najoblľúbenejší balík Extra.


 

Naše animačné programy - vyberte si ten, ktorý bude Vašich žiakov baviť ...

 

Chráňme spolu našu prírodu - Enjoyland ECO school!

 "Naša Zem potrebuje Vašu pomoc!!" Napriek snahám elitnej skupiny zachraňujúcej ohrozené druhy zvierat, rastlín či moria a lesy, sa im nedarí. Staňte sa súčasťou tejto elitnej záchranárskej skupiny, budete vyslaní do najohrozenejších kútov našej Zeme, aby ste sa zapojili do jej ochrany. Čaká Vás strhujúce dobrodružstvo, spojené s ochranou našej planéty. Aj vďaka vám, deťom pomôžeme ďalším generáciám zažiť východ slnka, piť čistú vodu či pozorovať krásnu faunu a flóru našej planéty. Ak sa Vám to podarí, budete navždy zapísaní ako záchrancovia prírody. 

Zažime spolu dobrodružstvá - Enjoyland ADVENTURE school!

"Navštívte a objavte starodávny zábavný park!" Park bol z neznámeho dôvodu jedného dňa uzavretý a  doteraz ostáva tajomstvom, čo sa tam vlastne udialo. Poďme spoločne hľadať starodávny Enjoyland Park a vyriešit záhady tohto bájneho miesta. Zažite najväčšie dobrodružstvo a spoločnými silami rozlúštime tajomstvo parku. Zrenovujme ho a pripravme na slávnostné otvorenie pre ďaľšie deti. Počas objavovania parku sa však nevyhneme aj temnej organizácií, ktorá park zakliala a chce si ho nechať len pre seba. Tradičná príbehová línia sprevádzaná hereckými vystúpeniami a nezabudnuteľným vyústením.  

Staňte sa hviezdou a žiarte - Enjoyland COOL school!

"Staň sa tým, čím naozaj chceš - všetko je vo hviezdach!" Počas veľmi špeciálneho večera sa zrodili ozajstné hviezdy, ku ktorým budú navždy vzhliadať milióny ľudí na celom svete. Vydaj sa na dobrodružnú cestu a zaži to po čom tvoje srdce naozaj túži. Buď astronautom na obežnej dráhe, staň sa najlepším virtuózom či hudobníkom alebo sa vyprav na preplávanie stredozemného mora. Alebo nebodaj chceš byť kuchárkou, ktorá si otvorí najlepšiu reštauráciu nas svete? Na našej škole prírode to nie je žiadny problém a predstavivosti sa medze nekladú. Pripravuj sa poctivo na záverečný veľký večer hviezd a ukáž čo je v tebe! 

Chces zažiť snami dobrodrúžstvo?