So srdcom pre deti...

Ponuka balíčkov

 

Milí pedagógovia,

po niekoľkoročných skúsenostiach s organizovaním animačných programov pre deti a priamou účasťou na mnohých letných detských táboroch sme sa v roku 2018 rozhodli spojiť sily a založiť cestovnú kanceláriu, zameriavajúcu sa práve na potreby detí a pedagógov. Vďaka našim bohatým skúsenostiach prichádzame s úplne novou a na slovenskom trhu jedinečnou ponukou škôl v prírode, školských výletov a letných detských táborov. Vďaka našim revolučným zjednodušeným balíčkom, rozdeleným do prehľadných kategórií, budete mať presný prehľad o našich službách a namiesto navigácie cez zložité materiály a komplikované ponuky sa môžete plne sústrediť na to najdôležitejšie - čas trávený s Vašimi žiakmi. Pripravili sme si pre Vás výhodné balíčky s možnosťou kombinácie našich služieb a individualizáciou programu. Či už sa rozhodnete pre základný Basic, klasický stredný Maxi alebo inovatívny a najrozsiahlejší balíček Extra, garantujeme Vám úplnú spokojnosť! Zároveň ako prví na Slovensku prichádzame s výberom animančného programu hneď na začiatku objednávky, aby ste mali istotu, že Vaši žiaci dostanú naozaj to, čo ich bude baviť a výlet si tak nielen oni al aj Vy naplno vychutnáte. Stačí si už len vybrať ten správny termín a o všetko ostatné sa postaráme za Vás.  

Medzi naše najväčšie lákadlá patria okrem skvelých bonusov pre učiteľov aj možnosť získať víkendový pobyt pre 2 osoby ak si zakúpite náš najlepší balík Extra.

Ponúkané školy v prírode BASIC MAXI EXTRA
Ubytovanie a stravovanie (4 plné penzie) a pitný režim
Osobná starostlivosť nášho agenta
Darček pre účastníka
Poistenie insolventnosti CK
Animačný program od 14:00 do 21:00  
Odmeny pre pedagágov      až do 200€*
Výlet pre deti    
+ 8 hod. animovania navyše    
Víkendový pobyt pre pedagóga    
Druhá večera    
Zdravotník Za príplatok len 350Eur / celý pobyt
Autobusová doprava Individuálna kalkulácia
Základné poistenie účastníka Poisťovateľ Allianz SP na 1 osobu / 2,66€ / 1 deň

* odmenu pre pedagógov poskytujeme na každých 12 platiacich detí a to do až do výšky 200€ ( platí iba v zariadeniach RZ Tesáre, RZ Prašník, Bojnice nad Zámkom a Horský hotel Bartoška) a  do výšky až 150€ (platí vo všetkých ostatných zariadeniach okrem RZ Tesáre, RZ Prašník, Bojnice nad Zámkom a Horský hotel Bartoška)

 

Naše animačné programy - vyberte si ten, ktorý bude Vašich žiakov baviť ...

 

Chráňme spolu našu prírodu - Enjoyland ECO school!

"Naša Zem potrebuje Vašu pomoc!!" Napriek snahám elitnej skupiny zachraňujúcej ohrozené druhy zvierat, rastlín či moria a lesy, sa im nedarí. Staňte sa súčasťou tejto elitnej záchranárskej skupiny, budete vyslaní do najohrozenejších kútov našej Zeme, aby ste sa zapojili do jej ochrany. Čaká Vás strhujúce dobrodružstvo, spojené s ochranou našej planéty. Aj vďaka vám, deťom pomôžeme ďalším generáciám zažiť východ slnka, piť čistú vodu či pozorovať krásnu faunu a flóru našej planéty. Ak sa Vám to podarí, budete navždy zapísaní ako záchrancovia prírody.

Zažime spolu dobrodružstvá - Enjoyland ADVENTURE school!

"Navštívte a objavte starodávny zábavný park!" Park bol z neznámeho dôvodu jedného dňa uzavretý a  doteraz ostáva tajomstvom, čo sa tam vlastne udialo. Poďme spoločne hľadať starodávny Enjoyland Park a vyriešit záhady tohto bájneho miesta. Zažite najväčšie dobrodružstvo a spoločnými silami rozlúštime tajomstvo parku. Zrenovujme ho a pripravme na slávnostné otvorenie pre ďaľšie deti. Počas objavovania parku sa však nevyhneme aj temnej organizácií, ktorá park zakliala a chce si ho nechať len pre seba. Tradičná príbehová línia sprevádzaná hereckými vystúpeniami a nezabudnuteľným vyústením.

Staňte sa hviezdou a žiarte - Enjoyland COOL school!

"Staň sa tým, čím naozaj chceš - všetko je vo hviezdach!" Počas veľmi špeciálneho večera sa zrodili ozajstné hviezdy, ku ktorým budú navždy vzhliadať milióny ľudí na celom svete. Vydaj sa na dobrodružnú cestu a zaži to po čom tvoje srdce naozaj túži. Buď astronautom na obežnej dráhe, staň sa najlepším virtuózom či hudobníkom alebo sa vyprav na preplávanie stredozemného mora. Alebo nebodaj chceš byť kuchárkou, ktorá si otvorí najlepšiu reštauráciu nas svete? Na našej škole prírode to nie je žiadny problém a predstavivosti sa medze nekladú. Pripravuj sa poctivo na záverečný veľký večer hviezd a ukáž čo je v tebe!

 

 

Chces zažiť snami dobrodrúžstvo?