So srdcom pre deti...

Enjoyland #Youtuber Camp 2020 – RZ Bojnice

Zaži originálne letné prázdniny, natáčaj všetky tvoje zážitky a zverejni ich do sveta! Spoznaj začínajúcich detských skúsených Youtuberov, ktorých baví svet online internetu, videí a hier. Tvoja šanca na prázdninový PRIME TIME je tu!


Moderný youtuberský letný tabor, v ktorom Ťa naši skúsení animátori v spolupráci s so známymi Slovenskými a Českými youtubermi naučia točit a upravovať tie najlepšie a najzábavnejšie videá tvojich najkrajších letných zážitkov.

Staň sa členom profesionálneho filmového Enjoyland štábu a vytvor videá, ktoré Ti získajú tisícky subscriberov a milióny likeov a zhliadnutí. Natáčat možeš jednoducho na tvojom mobile, alebo Ti požičiame profesionálnu techinku ako napríklad akčnú Go Pro kameru, stabilizátory a počítače Apple na úpravu a upload videí. S technikou budeš pracovať v malých tímoch do 5 detí a spoločnými silami s tímovým duchom zvládneš každú úlohu.

Program:

Youtuber Camp organizujeme v čarovnom meste Bojnice o atraktívny materiál do tvojich videí určite nebude núdza. Ostrieľaní Youtuberi Ti pomôžu vybrať tie najlepšie zábery z denných workshopov a hier alebo z tvojho výletu na kúpalisko, vyhliadku v korunách stromov, zoo alebo Bojnického zámku a v spojení s akčnými hrami zaplnia tvôj letný tábor nezabudnuteľnými zážitkami.

Každý deň pripravíme tématický workshop, zameraný na svet videa, natáčania, strihu a bezpečnosti na internete. Budeme točiť sketche, challenge, pranky a rôzne vlogy z reálnych akčných dobrodružstiev a aktivít. Spoločné zimomriavky zažijeme v nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívci sa vybláznia v tvorivých dielňach a aktívni dobrodruhovia sa zabavia pri akčných skupinových hrách.

Youtuberi:

Pozvaní Youtuberi sú: George, Fifqo, Linduš Styles, Miško, LEA, Cristie, Nibuška, Gamo, Klarisa, TriColor Cat, Lollipopz, Duklock a Asimister

Zaujal Ťa náš #Youtuber Camp 2020, tak neváhaj a pridaj sa do našeho Oscarového tímu a užívaj si leto plné filmových zážitkov s nami.

Na #Youtuber Campe 2020 sme si pre Teba pripravili:
Natáčanie a spracovanie videa (strihanie a editácia)
 Tématické workshopy pod vedením populárnych Youtuberov
 Voľný čas na diskusie s youtubermi, fotenie, natáčanie vlastných videí
 Tvorivé dielne
 Natáčanie na Tik Tok, Youtube, Instagram a Facebook
 PS4 zóna
 Tajomná nočná hra
✓ Táborák

Rekreačné zariadenie Bojnice

Hodnotenie ENJOYLAND

 

Rekreačné stredisko Bojnice sa nachádza priamo v srdci mesta Bojnice a je vzdialené iba 15 minút pešo od známeho zámku Bojnice a legendárnej zoo. V tesnej blízkosti sa nachádza taktiež unikátna vyhliadka v korunách stromov, na ktorú vedie chodník priamo z rekreačného strediska. Počas horúcich jarných a letných dní sa môžu vaše deti osviežiť na známom kúpalisku Čajka, ktoré je vzdialené len pár minút od strediska.


Ubytovanie
:

Hlavná budova: 30 2- až 4-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením a kapacitou 110 hostí


Vybavenie zariadenia a vybavenie izieb:

✓ Jedáleň s kapacitou 100 hostí,
✓ WiFi
✓ Spoločenská miestnosť, učebňa s kapacitou 100 detí
✓ Vonkajšie trávnaté ihrisko
✓ Ohnisko
✓ Terasa


Strava
:
✓  Podáva sa vo vlastnej jedálni 5x denne (vieme zabezpečiť pokrmy aj pre alergikov ako aj špeciálne diéty)

Výlet v rámci balíčka Maxi:  peší výlet na EKO Farmu Etelku a v rámci balíčka EXTRA: autobusový výlet do najväčšieho vodného parku Aqualand Moravia
 

  •  
   Termíny
     MAXI EXTRA
   25.07.-01.08.2020 219 € 249 € Rezervovať
   01.08.-08.08.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ
   08.08.-15.08.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ
   15.08.-22.08.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ
   22.08.-29.08.2020 219 € 249 € VYPREDANÉ

   

Chces zažiť snami dobrodrúžstvo?