So srdcom pre deti...

Enjoyland #Youtuber Camp 2020 – RZ Prašník

Zaži originálne letné prázdniny, natáčaj všetky tvoje zážitky a zverejni ich do sveta! Spoznaj začínajúcich skúsených Youtuberov, ktorých baví svet online internetu, videí a hier. Tvoja šanca na prázdninový PRIME TIME je tu!


Moderný youtuberský letný tabor, v ktorom Ťa naši skúsení animátori v spolupráci s so známymi Slovenskými a Českými Youtubermi naučia točit a upravovať tie najlepšie a najzábavnejšie videá tvojich najkrajších letných zážitkov.

Staň sa členom profesionálneho filmového Enjoyland štábu a vytvor videá, ktoré Ti získajú tisícky subscriberov a milióny likeov a zhliadnutí. Natáčat možeš jednoducho na tvojom mobile, alebo ti požičiame profesionálnu techinku ako napríklad akčnú Go Pro kameru, stabilizátory a počítače Apple na úpravu a upload videí. S technikou budeš pracovať v malých tímov do 5 detí a spoločnými silami s tímovým duchom zvládneš každú úlohu.

Program:

Keďže tabor Youtuber Camp organizujeme v čarovnom prostredí Kremnických vrchov o atraktívny materiál do tvojich videí určite nebude núdza. Ostrieľaní Youtuberi Ti pomôžu vybrať tie najlepšie zábery z denných workshopov a hier alebo z tvojho výletu na kúpalisko alebo Harmaneckú jaskyňu a v spojení s akčnými hrami zaplnia tvôj letný tabor nezabudnuteľnými zažitkami.

Každý deň pripravíme tématický workshop, zameraný na svet videa, natáčania, strihu a bezpečnosti na internete. Budeme točiť sketche, challenge, pranky a rôzne vlogy z reálnych akčných dobrodružstiev a aktivít. Spoločné zimomriavky zažijeme v nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívci sa vybláznia v tvorivých dielňach a aktívni dobrodruhovia sa zabavia pri akčných skupinových hrách.

Youtuberi:

Pozvanie potvrdili Youtuberi: George, Fifqo, Linduš Styles, Nibuška

Zaujal Ťa náš #Youtuber Camp 2020, tak neváhaj a pridaj sa do našeho Oscarového tímu a užívaj si leto plné filmových zážitkov s nami.

Na #Youtuber Campe 2020 sme si pre Teba pripravili:
Natáčanie a spracovanie videa (strihanie a editácia)
Tématické workshopy pod vedením populárnych youtuberov
Voľný čas na diskusie s youtubermi, fotenie, natáčanie vlastných videí
Tvorivé dielne
Natáčanie na Tik Tok, Instagram, Facebook a Youtube
PS4 zóna
✓ Tajomná nočná hra
Táborák

Hodnotenie ENJOYLAND

 

Len na skok od kúpeľného mesta Piešťany sa v samom srdci Myjavských kopaníc, nad obcou Prašník, nachádza rekreačné stredisko Prašník Dúbrava. Toto rekreačné zariadenie je polohou situované bezpečne mimo obce a rovno uprostred lesa. Ideálnym umiestnením a vybavením je vhodné pre školy v prírode a letné detské tábory. V blízkom okolí sa nachádza veľa hradných zrúcanín, vodných nádrží, fariem pre deti a cyklotrás, ktoré robia naše zariadenie predurčeným na aktívny oddych.


Ubytovanie
:

Hlavná budova:
3 až 6-lôžkové izby a kapacitou 85 hostí (časť izieb so sociálnym zariadením)

Vedľajšia budova:
3 až 6-lôžkové izby s kapacitou 26 lôžok (každá izba so sociálnym zariadením)

Turistické chaty:
5 chát s kompletným sociálnym zariadením a kapacitou 25 lôžok


Vybavenie zariadenia a vybavenie izieb:

✓ Vonkajšie multifunkčné ihrisko s umelou trávou (tenis, volejbal, basketbal)
✓ Plážový volejbal, pieskovisko, trávnaté ihrisko, stolný tenis  
2 kompletne vybavené učebne  
Multifunkčná spoločenská sála s kapacitou 100 osôb parketovou podlahou a audio a video aparatúrou  
Vnútorný vyhrievaný bazén s protiprúdom  
2 vonkajšie bazény, ohnisko a gril  
✓ Bezplatná Wifi  


Strava
:
✓  Podáva sa vo vlastnej jedálni 5x denne (vieme zabezpečiť pokrmy aj pre alergikov ako aj špeciálne diéty)

Výlet v rámci balíčka Maxi:  peší výlet na EKO Farmu Etelku a v rámci balíčka EXTRAvýlet vrátane vstupu (všetko bude závisieť od epidemiologickej situácie).
 

  •  

    Termíny

      MAXI EXTRA  
    15.08.-22.08.2020 219 € 249 € VYPREDANÝ

 

Chces zažiť snami dobrodrúžstvo?