Každé EURO tento rok pomáha

14 novembra, 2016od enjoyland-admin
Brown-Restaurant-Photo-Collage-Food-Facebook-Post-1280x1073.png

V tohtoročnej sezóne letných táborov a škôl v prírode 2021 sme sa rozhodli, že pomoc a podpora druhých je veľmi dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou našej spoločnosti. U nás v CK Enjoyland chceme robiť veci INAK, zodpovedne a síriť pozitívny odkaz pre našu spoločnosť.

Tento rok kúpou letného tábora a škôl v prírode pomáhate:

ZOO Bojnice

Najstaršia zoologická záhrada na Slovensku tento rok dostane od nás podporu svojich obyvateľov vo forme Adopcie vybratých zvieratiek na rok.

Každá škola, ktorá si tento rok zakúpi školu v prírode od CK Enjoyland v balíku EXTRA, sa automaticky stáva na rok adoptívnym rodičom vybraného zvieratka zo ZOO Bojnice.

Klub detskej nádeje

Pomáhať druhým je veľkou poctou, preto sme sa pre tento rok rozhodli podporiť aj našich najmenších, keďže naše cestovná kancelária sa venuje práve zájazdom pre deti a mládež. Klub detskej nádeje ako občianske združenie spríjemňuje a uľahčuje život dlhodobo hospitalizovaným a znevýhodneným deťom.

Kúpou letného tábora v balíku Maxi a Extra automaticky prispievate jedným eurom z predaného miesta tomuto zariadeniu. Na konci letnej sezóny sa im osobne odovzdá celá nazbieraná suma.

Krmivo pre zvieratká v útulku

Nezabudli sme ani na našich štvornohých miláčikov a ich osud nám nie je ľahostajný.

V sezóne 2021 kúpou  letného tábora v balíku Maxi a Extra automaticky prispievate jedným eurom z predaného miesta na nákup krmiva pre našich štvornohých kamarátov. Po skončení letnej sezóny sa vyberú 3 útulky a vyzbierané peniaze sa rozdelia na nákup krmiva pre každého z nich.

Pridajte sa tento rok k nám a poďte pomôcť spoločne s nami!