Aj v roku 2021 to spoločne zvládneme!

2 marca, 2021od enjoyland-admin
covid-1080x1080.png

Tak, ako minulý rok, aj v tomto roku vďaka vašej dôvere, našim skúsenostiam a bezpečnostným opatreniam zvládneme odanimovať tohto ročnú sezónu letných táborov a škôl v prírode 2021.

Aj keď je aktuálna situácia s Covid-19 ťažká a zložitá, my v CK Enjoyland pevne veríme, že si tento rok už naplno spoločne užijeme. Robíme všetko preto, aby sme vám pripravili nezabudnuteľné zážitky a aby ste sa na nás mohli 100% spoľahnúť aj v roku 2021!

Čo všetko preto robíme:

  • Vraciame zálohy – Už v roku 2020 sme ako jedna z mála CK vrátila 80% záloh zo zrušených zájazdov vďaka covid-19, takže na nás sa môžete naozaj spoľahnúť!
  • Plníme sľuby – Či už to bolo pri vracaní záloh, naplnení animačného programu či pri kvalite našich služieb. Sľuby, ktoré vám dávame, sú pre nás veľmi dôležité.
  • Enjoyland Academy – Keďže každý z nás si prešiel osobne niekoľko ročným animovaním, vieme najlepšie, ako by sme chceli, aby si naši animátori plnili svoju prácu a preto sme založili projekt Enjoyland Academy. Pol až ročné vzdelávanie formou online a offline školení, teória a prax v jednom. Naši animátori toto vzdelávanie zakončia kvalifikovanou skúškou na konci ktorej získajú Certifikát o absolvovaní.
  • Bezpečnosť na prvom mieste – Tak ako minulý rok, aj tento rok je u nás bezpečnosť na prvom mieste, čo pre nás znamená dezinfikovanie priestorov, dezinfikovanie rúk, nosenie rúšok, dodržiavanie opatrení, preukázanie sa osvedčením  o bezinfekčnosti personálu a cestujúcich pred každým zájazdom.
  • Spolupracujeme s tými najlepšími – Či už sú to naše overené zariadenia, partneri alebo dodávatelia, snažíme sa vyberať si tak, ako by sa jednalo o nás samotných, preto si vyberáme len tu najvyššiu kvalitu!
  • Garancia vrátenia peňazí – V prípade, ak sa tábory nebudú môcť realizovať, GARANTUJEME Vám vrátenie peňazí!
  • Tí najlepší zdravotníci – Všetci naši zdravotníci spĺňajú vyhlášku Ministerstva zdravotníctva č. 526/2007 Z. z., takže o vaše deti a našich animátorov je na letných táboroch a školách v prírode 100% postarané!