5 dôvodov prečo ísť na letný tábor

8 apríla, 2021od Denisa Neuschlová
5-dovodov-1280x1811.png
Letné tábory skrývajú v sebe nekonečne veľa benefitov, ktoré by mal každý z nás aspoň raz v živote využiť. Či už ide o spoznávanie nových miest, o nadviazanie nových priateľstiev, priučenie sa novým zručnostiam alebo zažitie neopakovateľných zážitkov, letné tábory sú našou neoddeliteľnou súčasťou.

5 dôvodov prečo by si mal ísť (aspoň raz) na letný tábor

Noví priatelia na celý život – na letných táboroch sa tvoria nové priateľstvá, ktoré môžu ostať aj na celý život. Či už ide o kamarátstva medzi animátormi, medzi rovesníkmi alebo medzi oddielovými vedúcimi a ich tímami, získanie dobrých kamarátov na celý život je na nezaplatenie. 

Zážitky, ktoré sa neopakujú – nočná cesta odvahy, diskotéka pod nočnou oblohou, stretnutie obľúbených influencerov a youtuberov, opekačka pri ohni, táborové tance a veľa ďalších. Toto sú zážitky, ktoré zažiješ jedine na letných táboroch.

Spoznáš miesta, kde si ešte nebol – či už v rámci výletov (Tatralandia, Aqualand Morávia, EKO farma Etelka, Zoo Bojná a ďalšie…) alebo v rámci našich zariadení po celom Slovenku spoznáš miesta, ktoré by si sám možno nikdy nenavštívil a s nami budeš mať tú príležitosť.

Príprava na povolanie animátora – dosť často sa stáva, že na letné tábory prídeš ako detský účastník a postupom času a vekom sa vypracuješ na praktikanta, neskôr animátora. 

Získaš nové zručnosti a schopnosti – v rámci workshopov sa naučíš nové super veci ako strihanie a točenie videí, výroba táborových predmetov, táborové tance, divadelné vsuvky, osvojíš si rôzne športy ako volejbal, futbal, bojové techniky, parkour… Tieto nové schopnosti a zručnosti sa ti neskôr zídu aj v tvojom netáborovom živote. 🙂

Preto neváhaj a zarezervuj si letný tábor od CK Enjoyland ešte dnes!

Denisa Neuschlová