Novinky

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination, a new normal that has evolved from generation.
7 marca, 2022

Vzhľadom na ťažké pandemické obdobie sme sa rozhodli, že nasledujúcu sezónu 2022/2023 budeme organizovať pod hlavičkou nášho občianského združenie Enjoyland. Už teraz sa môžete tešiť na školy v prírode ako aj letné tábory.

Všetky naše záväzky pri zazmluvnených školých v prírode preberá naša partnerská cestovná kancelária a občianske združenie!

Tešíme sa na stretnutie s Vami!


31 augusta, 2021
Pink-and-Green-Playful-Greetings-Animated-Social-Media-1080x1080.png

Milí pedagógovia a deti,
hoci je situácia aj tento s organizovaním škôl v prírode neistá, pevne veríme, že rok 2022 nám už bude priať. A že sa spoločne zabavíme na školách v prírode od CK Enjoyland!

Samozrejme, všetky školy v prírode budú organizované na základe aktuálnych pandemických a hygienických opatrení. Pobyt na čerstvom vzduchu deťom určite prospeje, prídu na iné myšlienky a zažijú neopakovateľné radostné momenty so svojimi spolužiakmi 🙂

Kde všade Vás v roku 2022 čakajú úžasné školy v prírode od CK Enjoyland?
 • Hotel Bartoška Čremošné
 • RZ Prašník Dúbrava
 • RZ Tesáre Topoľčany
 • RZ Bojnice – Nad Zámkom
 • Hotel Javorna Čergov
 • Hotel Vesel Donovaly
 • Penzión Donly Donovaly
 • Hotel Severka Kysuce
 • Hotel Erika Tatranská Lesná
 • Hotel Vršatec Podhradie
 • Penzión Monty Ranch Štôla
 • Penzión Gápeľ Nízke Tatry
 • Penzión Tále Nízke Tatry
 • Penzión Jazmín Duchonka
 • Penzión Zivka Liptov
 • Hotel Podjavorník Moravské pohraničie
Ponuka bude v roku 2022 naozaj pestrá, preto nepremeškajte voľné termíny a prihláste sa už dnes!
Teší sa na vás tím CK Enjoyland!

21 júla, 2021
219906889_1901819869978970_2016523339394640524_n-1280x1024.png

Aj tento rok sme si pre vás pripravili letný tábor nabitý super atrakciami a so zaujímavými hosťami. Na letnom tábore na Donovaloch sa môžeš tešiť na doobedňajšie workshopy zamerané na točenie a strihanie videa, úpravu fotografie a skúsenosti s YouTube kanálom. Po poriadnej dávke vedomostí nás čaká ľahšia turistika v okolitých pohoriach, zaujímavé táborové hry, tik tok tance a challenges a veľa ďalšieho.

Aby sme však aj na chvíľu opustili brány letného tábora, pôjdeme sa schladiť na celodenný výlet do Aqualandu v Banskej Bystrici, rovnako zažiť trocha adrenalínu vo Fun Aréne Donovaly. Aby sme však nabrali inšpiráciu na točenie videí, pôjdeme si spraviť zopár zaujímavých záberov aj do rozprávkovej dedinky HABABUKY.

Ak sa však tešíš na zaujímavých hostí, určite ťa prekvapí návšteva Youtuberov Fifqa a Smila a influencerky Cynthie Tóthovej. S nimi si budeš môcť pokecať o ich tvorbe, dostaneš aj nejaký ten podpis, urobia si s tebou fotografiu a spoločne si natočíte videá na YouTube aj Tik Tok.

Tak neváhaj, letný tábor YouTube&TikTokLand na Donovaloch čaká práve na TEBA!

Tím CK Enjoyland


192832580_508559250296919_5605583959130805847_n-1080x1080.png

Milí Enjoylanďáci, predsa sme sa dočkali. 😊 Letné tábory tento rok oficiálne budú. V hre sú teraz opatrenia, vďaka ktorým budú aj tento rok letné tábory zodpovedné a bezpečné.

Aké pravidlá sme dodržiavali minulý rok na letných táboroch?

 • dezinfekcia zariadení po a pred každým letným táborom na základe nariadení RUVZ
 • deti sa odovzdávali našim skúseným animátorom pred vchodom do zariadenia, kde sa museli preukázať potvrdením o bezinfekčnosti a potvrdením od lekára
 • toto potvrdenie o bezinfekčnosti samozrejme museli mať aj všetci naši animátori a personál zariadenia
 • do zariadení bol prísny zákaz vstupu cudzím osobám, ktoré toto potvrdenie nemali
 • každodenné dodržiavanie hygieny, umývanie rúk, dezinfekcia v jedálni a na chodbách zariadení, používanie jednorazových vreckoviek
 • na výletoch povinnosť nosiť rúška a dodržiavať odstupy

Ako to bude tento rok na letných táboroch?

Nie je zatiaľ ešte presne známe, aké hygienické opatrenia nás tento rok čakajú na letných táboroch. Predpokladáme, že opatrenia budú podobné ako minulý rok, takže s týmto vývojom situácie máme bohaté skúsenosti!

 

Čo však v tejto chvíli vieme je to, ako to bude s testovaní pred letnými tábormi.

Podmienkou bude PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín od doručenia pred nástupom do táboru. Testom sa bude stačiť preukázať pred začiatkom tábora, počas jeho priebehu ho už nebude potrebné opakovane absolvovať.

Samozrejme chápeme stanovisko a pohľad pandemickej komisie a sme nesmierne radi, že sa letné tábory budú môcť konať. Napriek tomu budeme ako cestovka robiť všetko preto, aby sa urobil kompromis v antigénových testoch, ktoré sú zadarmo. Alebo aby sa tento PCR/LAMP test preplácal rodičom pred nástupom na letný tábor.

Rok 2020 bol veľmi stresujúci a potrápil nejedného dospelého a takisto deti, ktoré sa už nevedia dočkať spoločných strávených  chvíľ s kamarátmi na letných táboroch.

Preto sa im snažme vyjsť v ústrety a urobme také opatrenia, aby boli bezpečné, ale na druhej strane prijateľné a zbytočne návštevníkov letných táborov nestresovali.

Poďme si spoločne užiť leto 2021, teší sa na vás Tím CK Enjoyland!

 


8 apríla, 2021
5-dovodov-1280x1811.png

Letné tábory skrývajú v sebe nekonečne veľa benefitov, ktoré by mal každý z nás aspoň raz v živote využiť. Či už ide o spoznávanie nových miest, o nadviazanie nových priateľstiev, priučenie sa novým zručnostiam alebo zažitie neopakovateľných zážitkov, letné tábory sú našou neoddeliteľnou súčasťou.

5 dôvodov prečo by si mal ísť (aspoň raz) na letný tábor

Noví priatelia na celý život – na letných táboroch sa tvoria nové priateľstvá, ktoré môžu ostať aj na celý život. Či už ide o kamarátstva medzi animátormi, medzi rovesníkmi alebo medzi oddielovými vedúcimi a ich tímami, získanie dobrých kamarátov na celý život je na nezaplatenie. 

Zážitky, ktoré sa neopakujú – nočná cesta odvahy, diskotéka pod nočnou oblohou, stretnutie obľúbených influencerov a youtuberov, opekačka pri ohni, táborové tance a veľa ďalších. Toto sú zážitky, ktoré zažiješ jedine na letných táboroch.

Spoznáš miesta, kde si ešte nebol – či už v rámci výletov (Tatralandia, Aqualand Morávia, EKO farma Etelka, Zoo Bojná a ďalšie…) alebo v rámci našich zariadení po celom Slovenku spoznáš miesta, ktoré by si sám možno nikdy nenavštívil a s nami budeš mať tú príležitosť.

Príprava na povolanie animátora – dosť často sa stáva, že na letné tábory prídeš ako detský účastník a postupom času a vekom sa vypracuješ na praktikanta, neskôr animátora. 

Získaš nové zručnosti a schopnosti – v rámci workshopov sa naučíš nové super veci ako strihanie a točenie videí, výroba táborových predmetov, táborové tance, divadelné vsuvky, osvojíš si rôzne športy ako volejbal, futbal, bojové techniky, parkour… Tieto nové schopnosti a zručnosti sa ti neskôr zídu aj v tvojom netáborovom živote. 🙂

Preto neváhaj a zarezervuj si letný tábor od CK Enjoyland ešte dnes!

30 marca, 2021
Co-nove-sa-tento-rok-naucis-na-letnych-taboroch_-1080x1080.png

Milí Enjoylanďáci,

každý rok sa v CK Enjoyland snažíme, aby ste si na letných táboroch užili množstvo zábavy a vytvorili si spoločne s nami veľké množstvo skvelých spomienok. No naše letné tábory nebudú tento rok len o zábave, ale aj o priučení sa nových schopností a rozšírení si svojich vedomostí. 

Čo sa tento rok naučíš na letných táboroch od CK Enjoyland?

Ale Hybááj! – chill tábor, kde sa spoznáš okolitú prírodu Veľkej Fatry s Starohorských vrchov.
Cheerleaders – ručná výroba pompomov, profesionálne choreografie a akrobacia pre budúce roztlieskavačky.
DayByMe – nazri do tajov profesionálneho divadla, nauč sa hrať volejbal, spoznaj okolitú prírodu.
Parkour Awakening – prepojenie športových parkour techník, akrobacie, vojenské techniky a filozofia parkour.
Poď na hory! – spoznáš okolitú prírodu Nízkych Tatier, prácu vysokohorského nosiča, techniky prežitia v lese.
Rozprávkovo – Malý objaviteľ – prevedieme ťa hravou formou všetkými historickými obdobiami.
Staň sa súčasťou MMA – rady a tipy od profesionálnych fighterov MMA, kondičné tréningy, bojové techniky.
YouTube&TikTokLand – naučíš sa ako natočiť, zostrihať a postnúť video na YouTube, techniky fotenia, TikTok tance.

Tešíme sa na teba v letnej sezóne 2021!

 


17 marca, 2021
Colorful-Squares-Nursery-Education-Logo-1280x1280.png

V CK Enjoyland si našich zákazníkov vážime a preto sme sa rozhodli ich za ich vernosť odmeniť. Pre našich stálych ale aj nových zákazníkov sme si pripravili tohtoročnú novinku v podobe vernostného programu EnjoyClub.

Ako to funguje?

Vernostný program EnjoyClub je určený zákazníkom cestovnej kancelárie Enjoyland s.r.o. a umožňuje im uplatňovať ročné zľavy na letný tábor podľa aktuálnej výšky zľavy zverejnenej v systéme EnjoyClub, dostávať informácie o novinkách vždy v predstihu, zľavy a akcie pre členov uplatniteľné v EnjoyShope, milý darček k narodeninám.

Kto sa môže zapojiť?

Na programe sa môžu zúčastniť všetky osoby staršie ako 18 rokov.

Ako sa prihlásiš?

Členovia majú možnosť zaregistrovať sa na internetových stránkach www.enjoyland.sk v sekcii EnjoyClub a získať prístup k ďalším službám a funkciám v rámci Môjho EnjoyClub účtu, ako je prístup k novinkách, zľavy a kupóny pre nákup v EnjoyShope.

Viac informácií o programe EnjoyClub je k dispozícii na internetových stránkach www.enjoyland.sk alebo na telefónnom čísle +421905716637.