Náš tím

At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution.

Peter „Cedo„ Kara

Disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

Director

Moje meno je Peter, ale väčšina známych ma volá Cedo. Som srdcom i dušou našej cestovnej kancelárie, keďže to bol vždy môj sen! S trochou odvahy som dal dokopy tento skvelý tím ľudí, ktorí pre Vás pripravujú skvelé letné tábory, školy v prírode a lyžiarske zájazdy.


Denisa „Glória„ Neuschlová

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added value.

Office manager

Moje meno je Denisa, no v CK mi ešte počas animovania prischla prezývka Glória. Aktuálne som vo firme na pozícií office manager, laicky povedané mám na starosti všetku administratívu, objednávky, telefonáty spojené s chodom cestovnej kancelárie. Starám sa však aj o naše sociálne siete, preto ak si nám ešte nedal svoj follow, určite tak urob!


Samuel „Ňiňo„ Badura

Podcasting operational change management inside of workflows.

Sales manager

Moje meno je Samo, no počas niekoľkých rokov animovania mi prischla prezývka Ňiňo. Práci animátora sa venujem už 7 rokov, postupom času som sa však vypracoval až na pozíciu obchodného manažéra. Občas si však stále odskočím zaanimovať na naše letné tábory a školy  v prírode, preto je dosť možné, že sa spolu uvidíme aj priamo v teréne.Barbora „Flo„ Ďurechová

Collaboratively administrate empowered market networks.

Trip manager

Moje meno je Barbora, no každý z mojich známych ma volá Flo. Animujem už nejaký ten čas, preto mám všetky náležitosti dokonale v malíčku. V CK Enjoyland zabezpečujem primárne výlety a všetko s tým spojené. Preto nemusíte mať obavy, vždy bude o Vás skvelo postarané!